RTX                                                                                                              Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Telefony bezprzewodowe / RTXSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD Baterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

RTX

OFERTATelefony bezprzewodowe
Cennik  Archiwum

 

Dualphone 3088

Dualphone 3088 - Telefon bezprzewodowy, analogowy z interfejsem LAN i możliwością rozmowy przez Skype

Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz rozmów przez Skype za pomocą jednego telefonu bez podłączania do komputera PC. Słuchawka bezprzewodowa z pełną klawiaturą. Prostota użytkowania. System łączności radiowej DECT nie kolidujący z sieciami bezprzewodowymi WiFi.

Dualphone 3058

Dualphone 3058 - Telefon bezprzewodowy, analogowy z interfejsem USB i możliwością rozmowy przez Skype

Słuchawka bezprzewodowa z pełną klawiaturą. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz rozmów przez Skype za pomocą jednego telefonu. Łatwość obsługi, kolorowy wyświetlacz LCD. System łączności radiowej DECT nie kolidujący z sieciami bezprzewodowymi WiFi. Abonament na 6 miesięcy usługi Skype PRO gratis!

Dualphone 3081

Dualphone 3081 - Telefon bezprzewodowy, analogowy z interfejsem LAN i możliwością rozmowy poprzez usługi SIP

Bezprzewodowy telefon DECT współpracujący jednocześnie z usługami SIP oferowanymi przez niezależnych operatorów połączeń internetowych. Posiada możliwość zalogowania do 8 słuchawek (każda z własnym numerem). Równocześnie 3 połączenia SIP oraz 1 połączenie PSTN.

Dualphone 3045

Dualphone 3045 - Telefon bezprzewodowy, analogowy z interfejsem USB i możliwością rozmowy przez Skype

Słuchawka bezprzewodowa z pełną klawiaturą. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz rozmów przez Skype za pomocą jednego telefonu. Prostota użytkowania. System łączności radiowej DECT nie kolidujący z sieciami bezprzewodowymi WiFi. Voucher na 300 minut rozmów Skype.