RTX                                                                                                              Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Telefony bezprzewodowe / RTXSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD BAterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

RTX

OFERTA Telefony bezprzewodowe
Cennik Archiwum

 

 Wireless Phone Jack Bezprzewodowy przedłużacz sygnału
 

Przedłużacz sygnału

Cena brutto
---

 

 


Wireless Phone Jack - Bezprzewodowy przedłużacz sygnału telefonicznego

Wireless Phone Jack to unikalne rozwiązanie pozwalające na natychmiastowe podłączenie telefonu, modemu i faksu wszędzie tam, gdzie jest gniazdko elektryczne.

Działa do 50 metrów, w oparciu o technologię DECT. Rozszerza funkcjonalność technologii DECT o możliwość podłączenia faksu dzięki obsłudze protokołów V.34 oraz V.90. Działa z prędkością do 56Kbit/s.

Bezprzewodowe rozwiązanie wykorzystujące technologię DECT. Umożliwia podłączenie dodatkowego telefonu bez konieczności ciągnięcia kabli. Firma RTX rozbudowała możliwości technologii DECT o możliwość transmisji modemowej i faksów (co nie jest dostępne przy wykorzystaniu standardowej technologii DECT). Rozwiązanie to zapewnia zwiększoną prędkość transmisji z 9 Kbit/s do 56 Kbit/s. Nie powoduje zakłóceń sygnału telewizyjnego.

Prosta obsługa i uruchomienie – po prostu włóż adaptery do gniazdek elektrycznych i urządzenia już działają. Bez konieczności doprowadzania szpecących kabli. Produkt gotowy do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.