Brother QL-710W                                                                                      Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

BROTHER - Faksy / Telefaksy / Faxy / Urządzenia wielofunkcyjne / DrukarkiSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD BAterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

 BROTHER

OFERTAFaksy / Urządzenia wielofunkcyjne  Drukarki  Materiały eksploatacyjne  P-Touch
Cennik Archiwum Historia


 ql-710


Drukarka etykiet

BROTHER QL-710W
KONIEC SPRZEDAŻY


Gwarancja 24 miesiące + 12 miesięcy po rejestracji


Materiały eksploatacyjne:

Etykiety DK

 


Drukarka etykiet

BROTHER QL-710W


Drukarka etykiet z wysoką prędkością druku i siecią bezprzewodową.
 

QL-710W - to lekka (1,20 kg) drukarka etykiet, zapewniająca prędkość wydruku na poziomie 93 etykiet na minutę  (150 mm na sekundę). Urządzenie zostało przygotowane z myślą o szerokich zastosowaniach w biurach, magazynach, placówkach medycznych czy urzędach administracji publicznej. Drukarka posiada bogate funkcje sieciowe, dlatego też możliwe jest jej wykorzystanie w dużych grupach roboczych. Za pomocą urządzenia Brother z serii QL oznakowanie dużej ilości kopert, nośników CD/DVD, identyfikatorów, materiałów biurowych czy środków trwałych staje się proste, szybkie, wygodne i trwałe.

Konfiguracja urządzeń z siecią firmową jest możliwa dzięki sprawdzonemu rozwiązaniu – oprogramowaniu BR Admin Light. W ramach jednej sieci można podłączyć do 50 drukarek, co pozwala na zarządzanie wydrukami etykiet np. w rozproszonych placówkach handlowych. Przy większych wydrukach biurowych możliwy jest rozdział wydruków na poszczególne urządzenia, co znacznie skraca czas drukowania. Urządzenie QL-710W jest wyposażone w oprogramowanie P-Touch Editor Lite LAN, dzięki któremu możliwe jest tworzenie i drukowanie etykiet. Oprogramowanie nie wymaga instalacji na każdym komputerze - wystarczy zainstalować drukarkę w sieci firmowej, a następnie skopiować program z folderu sieciowego na komputery podłączone do sieci. Program posiada 4 wielkości i 4 style czcionek oraz 10 rodzajów ramek, co pozwala na dostosowanie każdej etykiety do indywidualnych wymagań użytkownika. 

Do drukarki dołączone jest również oprogramowanie P-touch Editor 5.0, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości QL-710W. Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze protokoły kodów kreskowych, posiada 17 rodzajów czcionek występujących w 11 stylach, a także 126 rodzajów ramek. Program umożliwia również import z popularnych typów baz danych oraz oprogramowania Microsoft Office. P-touch Editor 5.0 pozwala również na tworzenie etykiety z motywami graficznymi (obsługa najpopularniejszych formatów), clipartami czy zrzutami z ekranu. Funkcją, która ułatwia pracę i eliminuje niepotrzebne wydruki jest automatyczne wykrywanie rozmiaru etykiety zainstalowanej w drukarce. 

Urządzenie QL-710W umożliwia korzystanie z urządzeń mobilnych. Aplikacja Brother iPrint & Label pozwala na projektowanie etykiet i wydawanie poleceń wydruku z tabletów i smartfonów działających w systemie operacyjnym iOS i Android. iPrint & Label umożliwia tworzenie etykiet adresowych bezpośrednio z książki adresowej smartfona/tabletu, czy też wydruk etykiety ze zdjęciem wykonanym i wykadrowanym za pomocą tego oprogramowania. Użytkownik może również skorzystać z jednego ze wzorów etykiet dostępnych w bibliotece etykiet dostarczonych na płycie wraz z drukarką.

Dodatkowe funkcje
• Zestaw startowy zawiera dwie łatwo wymienialne rolki etykiet – 29mm x 90mm (100 etykiet) oraz 62mm (8 metrów)
• Łatwe podłączenie urządzenia za pomocą USB 2.0
• Możliwość druku w 28 językach (P-touch Editor Lite Lan), w tym oczywiście w języku polskim
• Możliwość druku w trybie odbicia lustrzanego oraz druk w pionie
• Możliwość druku na taśmach DK o rozmiarach 12/29/38/50/54/62 mm
• Automatyczna gilotynka etykiet

Wszystkie drukarki Brother serii QL mogą współpracować z programem SendSystem, rozwiązaniem ułatwiającym przygotowanie przesyłek w biurach, sekretariatach, urzędach, księgarniach czy hurtowniach. Dzięki funkcjom importu danych, program doskonale nadaje się także do wykorzystania w sklepach internetowych i dla sprzedawców na Allegro. Program umożliwia import danych o aukcjach i o kupujących z konta użytkownika Allegro, a następnie przygotowanie wysyłki. Program posiada obecnie moduły Poczty Polskiej, InPost i DPD, a w przyszłości zostanie poszerzony o kolejne firmy pocztowe i kurierskie. Implementację urządzeń Brother do programu SendSystem umożliwia łatwy wydruk etykiet adresowych z programu na drukarkach serii QL.

Urządzenie posiada trzy lata gwarancji po rejestracji na www.brother.pl. 


Technologia druku   Termiczna
Rozdzielczość druku   300 dpi
Prędkość druku   maks. 150 mm/sek.
Maksymalna wysokość druku   59 mm
Maksymalna szerokość etykiety   62 mm
Minimalna długość druku   12,7 mm
Maksymalna długość druku   1 m
Interfejsy   USB 2.0 i Wireless
Dioda LED statusu   Tak
Nóż obcinający   Automatyczny
Wymiary   128 x 221 x 153 mm
Waga   1,12 kg