Canon MF 5750, 5770                                                                                  Telefony  Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV  Baterie Płyty Pamięci

Telefony bezprzewodowe Telefony przewodowe Telefony systemowe VOIP / Panasonic Philips Siemens Maxcom SwissvoiceSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD BAterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

 CANON

OFERTAFaksy / Urządzenia wielofunkcyjne / Drukarki
Cennik Archiwum Historia

 
 

Canon Laserbase MF 5750

Urządzenie wielofunkcyjne z faksem

Canon LaserBase MF 5750
KONIEC SPRZEDAŻY

Canon Laserbase MF 5770
 

Canon LaserBase MF 5770
KONIEC SPRZEDAŻY

Materiały eksploatacyjne:
Kaseta EP-27
2500 stron przy 5% pokrycia
3125 stron przy 5% pokrycia w trybie oszczędzania tonera

Akcesoria:
Karta sieciowa Axis 1650

Dodatki

Pakiet serwisowy (3 lata) do laserowych urządzeń wielofunkcyjnych.


CANON -> FAKSY -> Urządzenia wielofunkcyjne -> Canon LaserBase MF 5750
Urządzenie wielofunkcyjne z faksem
Canon LaserBase MF 5750

FAKS / KOPIARKA / DRUKARKA / SKANER kolor
--------------------------------------------------------------------------------------------------

CANON -> FAKSY -> Urządzenia wielofunkcyjne -> Canon
LaserBase MF 5770
Urządzenie wielofunkcyjne z faksem
CanonLaserBase MF 5770

FAKS / PC Faks / KOPIARKA / DRUKARKA / SKANER kolor
karta sieciowa

technologia wydruku -> laserowa
papier-> zwykły A4
modem -> 33600 bps

Opis skrócony:

  • Druk 20 stron na minutę, w maksymalnej rozdzielczości 1200 x 600dpi
  • modem Super G3 Fax, 33.6Kb/sek.
  • praca w sieci komputerowej (opcja AXIS-1650): drukowanie, skanowanie i faksowanie (nadawanie) z komputera (MF 5750)
  • praca w sieci komputerowej - wbudowana karta sieciowa: drukowanie i faksowanie (nadawanie) z komputera (MF 5770)
  • 20 czarno-białych kopii na minutę
  • 50-stronicowy Automatyczny Podajnik Dokumentów
  • pojemność kasety na papier – 250 arkuszy
  • 1200 x 2400 dpi CCD – kolorowe skanowanie
  • Hi-Speed USB 2.0

Urządzenia LaserBase MF5750 i MF5770 zawierają w jednej niewielkiej obudowie drukarkę, skaner i kopiarkę. W związku z różnymi wymaganiami stawianymi przez niewielkie biura – modele MF5750 i MF5770 wyposażono również we wbudowany faks. Urządzenie MF5770 jest gotowe do pracy w sieci a MF5750 ma taką możliwość w  opcji. Małe firmy z pewnością docenią fakt, że Canon posiada wielofunkcyjne urządzenia dostosowane dokładnie do ich potrzeb.

Duża szybkość druku
Urządzenia MF5770 i MF5750 drukują z wysoką jakością w tempie 20 stron na minutę. Opracowana przez Canona technologia Smart Compression Architecture zmniejsza ilość danych wymaganych do przesłania z komputera – transfer informacji jest więc szybszy a czas drukowania krótszy niż w starych urządzeniach. Skraca się również czas oczekiwania na rozpoczęcie druku. Zamiast tradycyjnych rolek ogrzewających stosowana jest teraz technologia utrwalania On-Demand, co pozwala skrócić czas rozruchu i zmniejszyć zużycie energii. Sięgająca 1200dpi rozdzielczość druku sprawia, że nowe urządzenie doskonale nadaje się do drukowania tak tekstu jak i grafiki. Najnowsze technologie zastosowane przez Canona w nowych urządzeniach zmniejszają czas uzyskania pełnej gotowości do druku po przejściu z trybu czuwania, co zmniejsza zużycie energii i czas oczekiwania na wydruk.

Cyfrowe kopiowanie na dużą skalę
Urządzenia MF5770 i MF5750 pozwalają korzystać z wszystkich zalet cyfrowego kopiowania. Elektroniczne sortowanie -  przechowywanie wielu skanowanych stron w pamięci a następnie drukowanie kompletów. Na jednej kartce papieru można wydrukować dwie zeskanowane strony a z jednokrotnie zeskanowanego dokumentu można wydrukować wiele kopii. Wielkości kopiowanych obiektów nie ogranicza format A4. Wysokiej jakości kopie można otrzymać również po położeniu na szybie kopiarki obiektów niestandardowych, takich jak czasopisma, książki czy fotografie. Wszystkie urządzenia wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy, nie trzeba więc dzielić dużych dokumentów przed ich skopiowaniem. W dalszej redukcji czasu potrzebnego do kopiowania pomaga kaseta na papier mieszcząca 250 arkuszy.

Perfekcyjne skanowanie
Wszystkie urządzenia wyposażono w skaner z czujnikiem CCD o rozdzielczości optycznej 1200x2400dpi i dużej głębi ostrości. Skanowane mogą być nawet obiekty niezbyt dokładnie przylegające do szyby. Dokładne odwzorowanie dużej ilości kolorów osiągnięto dzięki głębi skanowania sięgającej 48/24 bitów na kanał. Za pomocą dostarczanego oprogramowania możliwe jest skanowanie bezpośrednio do plików PDF. Skanowanie do plików PDF pozwala potem na przykład na wyszukiwanie dokumentów wg słów kluczowych. Dostarczany w zestawie standardowym program Scangear MFX.X pozwala użytkownikom w prosty sposób kontrolować jakość skanowania. Kilka prostych ustawień można dostosować do większości dokumentów a ustawienia zawansowane pozwalają na optymalizację skanów pod względem odwzorowania kolorów.

Faks na zwykły papier
Urządzenia MF5770 i MF5750 wyposażone są również w funkcję klasycznego faksu na zwykły papier. Modem Super G3 o szybkości 33,6 kB/s pozwala na wysyłanie lub otrzymywanie 3 stron w ciągu sekundy – wiele telefaksów może być odbieranych jednocześnie bez blokowania linii. Pamięć faksu ma pojemność 256 stron – dzięki temu nie blokuje się on na przykład kiedy biuro jest zamknięte podczas weekendu. Technologia Ultra High Quality Imaging oddaje 256 odcieni szarości – faksy zawierające rysunki lub zdjęcia są dzięki temu znacznie wyraźniejsze. A technologia PC faxing umożliwia wysyłanie faksów bezpośrednio z poziomu komputera – bez konieczności ich wcześniejszego drukowania. Dzięki temu dokument docierający do odbiorcy wygląda prawie jak drukowany oryginał.

Połączony w sieć
Urządzenia MF5770 i MF5750 mogą być włączone do biurowej sieci. Model MF5770 jest gotowy do podłączenia do sieci i jest dostarczany wraz z niezbędnym oprogramowaniem do szybkiej instalacji. Połączenie z siecią pozwala na przykład na drukowanie lub wysyłanie faksów z każdego biurowego komputera. A administrator lub użytkownicy mogą ocenić stan urządzenia bez konieczności wstawania od biurka. Urządzenie MF5750 może być włączone do sieci opcjonalnie za pomocą serwera AXIS 1650.

Wszystko w jednym
Nowe urządzenia wielofunkcyjne MF5770 i MF5750 są bardzo proste w instalacji i obsłudze. Połączenie czterech funkcji w jednej obudowie pozwala na oszczędność miejsca i kosztów eksploatacji. Łatwe jest również rutynowe serwisowanie polegające na wymianie pojemnika na toner typu „wszystko-w-jednym“. Umieszczono w nim wszystkie zużywające się części mające wpływ na jakość pracy. Dzięki temu po wymianie tonera urządzenia działają jak w chwili zakupu.