Lexmark X363 DN                                                                                     Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Faksy, Urządzenia wielofunkcyjne / LexmarkSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD Baterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

 LEXMARK

OFERTAFaksy / Urządzenia wielofunkcyjne Drukarki
Cennik Archiwum

 
 
 

 

Lexmark X363DN
KONIEC SPRZEDAŻY
NASTĘPCA LEXMARK MX410DEMateriały eksploatacyjne do
Lexmark X363DN:
Toner startowy 3000 stron
X264A11G toner 3500 stron
 
X264H11G
toner 9000 stron

0E260X22G Bęben - 30 000 stron


Gwarancja
Lexmark X364DN
12 miesięcy

Bezstresowy serwis
Podobnie jak wszystkie inne urządzenia Lexmark przeznaczone dla firm, urządzenia wielofunkcyjne Lexmark X264dn i serii X360 są objęte standardowo roczną gwarancją z naprawą u klienta, zapewniającą reakcję serwisu w następny dzień roboczy. Istnieje także możliwość rozszerzenia gwarancji do pięciu lat.


Lexmark -> Drukarki / Urządzenia wielofunkcyjne -> Lexmark X363 DN

Kompletne rozwiązanie wielofunkcyjne dla biur
Laserowe urządzenie wielofunkcyjne
Lexmark X363DN

KOPIARKA / DRUKARKA / SKANER płaski kolor
karta sieciowa / dupleks / RADF

technologia wydruku -> laserowa
papier-> zwykły

Funkcja drukowania, kopiowania i skanowania.
Szybkość drukowania – do 33 stron na minutę.
Podajnik wielofunkcyjny o pojemności do 50 stron.
Standardowo 128 MB pamięci RAM.
Zalecany nakład miesięczny: 750 do 5000 stron.
Maksymalny miesięczny cykl pracy: 80000 str./miesiąc.
Podajnik wielofunkcyjny o pojemności do 50 stron.
Skaner CCD z 24-bitową głębią kolorów.
Skanowanie w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.

Lexmark X363DN

Obsługa urządzenia nie wymaga praktycznie żadnego szkolenia. Kopiowanie i skanowanie można uruchomić kilkoma naciśnięciami. Intuicyjny, podświetlany panel sterowania wyświetla ważne informacje dotyczące druku i konserwacji w dwóch wierszach tekstu. Wydajność biura to istotna składowa sukcesu Twojej firmy, w związku z czym firma Lexmark zapewnia wydajność małych grup roboczych! Teraz możesz cieszyć się dużą szybkością drukowania (do 33 str./min) oraz krótkim czasem wydruku pierwszej strony (niecałe 7 sekund). Co więcej, dostajesz do ręki narzędzia umożliwiające wykonywanie zadań w rekordowym czasie. Załaduj nawet 50 stron do podajnika uniwersalnego, aby drukować na formularzach, etykietach i specjalnych nośnikach bez konieczności zmiany zawartości głównego podajnika.

Natychmiastowe nagrzewanie
Szybko nagrzewające się grzałki utrwalające umożliwiają urządzeniom wielofunkcyjnym drukowanie już wtedy, gdy większość urządzeń dopiero się nagrzewa. Poza krótszym czasem drukowania skorzystasz także na zwiększonej wydajności. Dzięki temu możesz równocześnie oszczędzać czas, energię i pieniądze!

Wysoka jakość skanowania
Łatwe zarządzanie zeskanowanymi dokumentami przy użyciu Lexmark Scan Center. The Lexmark Scan Center oferuje kompletną gamę funkcji umożliwiających digitalizację dokumentów i zintegrowanie ich z codziennymi procedurami roboczymi. Sprawdź swój obraz, popraw kontrast i kolorystykę oraz zapisz skan w różnych formatach plików. Następnie wyślij skan do różnych miejsc docelowych, bezpośrednio pocztą elektroniczną lub przez sieć na dysk udostępniony, komputer PC lub do aplikacji biznesowej. Wbudowane oprogramowanie OCR, rozpoznające tekst, umożliwia nawet przekształcanie dokumentów papierowych do formy edytowalnej — jest to przydatne narzędzie, zapobiegające konieczności wpisywania od nowa dużych tekstów.

Inteligentne materiały eksploatacyjne
Wymiana materiałów eksploatacyjnych w kilka sekund dzięki wygodnemu dostępowi od przodu urządzenia. Urządzenia i materiały eksploatacyjne Lexmark idealnie z sobą współgrają. Używane razem zapewniają najlepsze rezultaty, gwarantując jakość dokumentów i niezawodność urządzenia. Wkłady drukujące Lexmark pomagają także chronić środowisko. Korzystanie z wydajnych kaset z tonerem Lexmark pozwala zmniejszyć liczbę kaset zużywanych przez cały okres eksploatacji drukarki. W odniesieniu do wkładów drukujących Lexmark propaguje zasadę „zero odpadów”, ponownie wykorzystując lub recyklując 100% wkładów zwracanych w ramach bezpłatnego programu zwrotu wkładów Lexmark..

Zarządzanie bez wysiłku
Nie przeciążaj niepotrzebnie swojego działu IT. Te urządzenia są gotowe do pracy w sieci i łatwe w konfiguracji. Jeżeli posiadasz wiele zainstalowanych urządzeń Lexmark, uniwersalny sterownik Lexmark pozwala na jeszcze łatwiejsze uruchomienie. Po uruchomieniu, komunikaty na ekranie zapewniają użytkownikom dostęp do ważnych informacji. Co więcej, oprogramowanie Lexmark MarkVision Professional zapewnia uproszczone

Bezpośredni druk USB
Wystarczy podejść do urządzenia, włożyć pamięć flash, wybrać plik PDF lub obraz i rozpocząć drukowanie.
Drukuj obrazy prosto z pamięci flash dzięki portowi Direct USB — możesz także skanować do pamięci flash!

Skanowanie dwustronne
Bez konieczności ręcznego odwracania oryginałów — urządzenie wielofunkcyjne wykonuje całą pracę!


Podajnik uniwersalny
Druk na kopertach i innych typach nośników bez konieczności otwierania szuflady na papier.