Panasonic -> Kopiarki -> Kopiarki cyfrowe WORKIO - > Panasonic WORKIO DP-1820 P  Panasonic WORKIO DP-8016 P

 


PANASONIC
zamówienie  kontakt  cenniki  promocje  nowości

 
 

SOTERIS.PL 

RTV/AGD

Telefony
 bezprzewodowe
Telefony
przewodowe
Faksy
Centrale
Tel. systemowe
Zestawy
nagłowne
Drukarki
igłowe
Projektory Tablice
samokopiujące
cennik cennik cennik cennik cennik cennik cennik cennik
Kopiarka cyfrowa Panasonic
WORKiO DP-8016 P


Kopiarka cyfrowa Panasonic WORKIO DP-8016P
KOPIARKA / DRUKARKA / KARTA SIECIOWA
ADF/ karta sieciowa

16 kopii/min (cyfrowe kopiowanie) / 16 stron/min (drukowanie)
Interfejs drukarki sieciowej w standardzie
Funkcje autentykacji użytkownika
Funkcje zapewniające bezpieczeństwo

WORKIO DP-8016P

Szybka drukarka sieciowa

Po podłączeniu standardowym interfejsem Ethernet 10Base-T/100Base-TX do lokalnej sieci komputerowej DP-8016P może służyć jako szybka, wysokiej jakości laserowa drukarka, drukująca dokumenty w formacie do A3. Nawet przy szybkości 16 stron (formatu A4) na minutę, utrzymuje jakość wydruku 1200 dpi x 600 dpi*1. Takie podłączenie zapewnia zdolność drukowania dla wszystkich komputerów PC pracujących w sieci LAN, obniżając ogólne koszty. Wyposażone jest standardowo także w interfejs USB pozwalający na podłączenie do pojedynczego komputera PC. Poza tym DP-8016P jest wyposażone w szereg funkcji ułatwiających pracę biurową, takich jak tryb plakatowy oraz wydruki N-na-1.
*1 - Z opcjonalnym kontrolerem wydruku
Informacja o zakończeniu wydruku
Monitor stanu urządzenia umożliwia śledzenie bieżącego stanu DP-8016P bez konieczności wstawania od biurka. Jeżeli kończy się toner lub podajnik papieru jest pusty, użytkownicy mogą bezzwłocznie podjąć odpowiednie czynności, co jest szczególnie istotne, gdy ma się do czynienia z napiętymi terminami.

Szybka, cyfrowa kopiarka
DP-8016P kopiuje z prędkością 16 stron na minutę w doskonałej jakości 600 dpi. Kopiuje dokumenty w formacie A3. Zwiększa również wydajność pracy dzięki funkcjom: podwójnego naświetlania, kopiowania 2 na 1, cyfrowego SkyShot i obracania obrazu. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest automatyczny podajnik oryginałów (ADF) przyspieszający kopiowanie wielokartkowych dokumentów. Standardowe elektroniczne sortowanie eliminuje ręczne układanie kopii. Oprócz rozdzielczości 600 x 600 dpi i 256-poziomowej skali odcieni szarości DP-8016P zapewnia stałą, optymalną jakość obrazu, dzięki ciągłemu monitorowaniu temperatury i wilgotności otoczenia oraz dostosowywaniu się do tych warunków.
Kopiowanie 2-na-1
Jest to wygodna funkcja redukująca zużycie papieru dzięki umieszczaniu dwu zmniejszonych oryginałów na jednym arkuszu kopii.

Funkcja cyfrowy SkyShot
Funkcja ta , podczas wykonywania kopii z otwartą
pokrywą, likwiduje zbędne i pochłaniające toner czarne obramowanie.
Podwójne naświetlanie
Korzystając z funkcji „Double Exposure” (podwójne naświetlanie), użytkownik może wykonywać dobrej jakości kopie dwustronnych dokumentów na jednej stronie,  pozbawione czarnych obramowań, nawet przy kopiowaniu z otwartą pokrywą oryginałów.
Funkcja ta jest wyjątkowo wygodna, gdy kopiuje się małe dwustronne dokumenty, takie jak dowody osobiste, karty ubezpieczeniowe, czeki, pokwitowania itp.

Informacja o użytkownikach
Autentykacja użytkowników-*2

Autentykacja użytkowników nie tylko poprawia bezpieczeństwo i ułatwia administrację dzięki wykorzystaniu tych samych nazw użytkowników oraz haseł co zarejestrowane w bazie danych serwera usług katalogowych Windows, ale także umożliwia zaprogramowanie ograniczeń dostępu do funkcji kopiowania i drukowania, pozwalając na efektywniejsze zarządzanie kosztami oraz kontrolę wykorzystania.
*2 - Wymaga posiadania środowiska sieciowego opartego o usługi katalogowe. Funkcja ta jest niedostępna w niektórych krajach.

Wielopoziomowe zabezpieczenia
Skrzynka pocztowa
Funkcja skrzynki pocztowej pozwala użytkownikom na zapisywanie zadań drukowania w pamięci urządzenia. Dzięki temu, są oni w stanie drukować swoje dokumenty w późniejszym czasie, co pomaga odseparować ich wydruki od pozostałych.
Bezpieczna skrzynka pocztowa
Poufne dokumenty mogą być tymczasowo przechowywane w bezpiecznej skrzynce pocztowej. Użytkownicy mogą bezpiecznie wydrukować swoje dokumenty w wybranym czasie po wprowadzeniu odpowiedniego hasła.
 

 WORKIO DP-8016P
Panasonic DP-8016
Kopiarka cyfrowa DP-8016P

Kopiarka WORKIO DP-8016 P
z kompletem materiałów eksploatacyjnych
(bęben, toner, developer)
KONIEC SPRZEDAŻY

Cennik Złóż zamówienie Skontaktuj się z nami

Następca modelu WORKIO DP-1520E