Brother                                                                                                        Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Faksy Telefaksy Faxy Urządzenia wielofunkcyjne / BrotherSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD Baterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

BROTHER

OFERTAFaksy / Urządzenia wielofunkcyjne  Drukarki  Materiały eksploatacyjne  P-Touch
Cennik Archiwum Historia Nowości


Brother logo


Brother Polska Sp. z o.o.
ul. Garażowa 7
02-651 Warszawa


tel.: (0-22) 607 76 60
fax: (0-22) 607 76 63

www.brother.pl


Sterowniki i instrukcje
 


SERWIS
Przed wysyłką prosimy o kontakt z punktem serwisowym w celu weryfikacji danych.

BROTHER
/sprzęt biurowy/
Blasc Sp. z o.o.
ul. Młynarska 48
01-171 Warszawa
 

tel.: 0-800 309 409
tel. +48 22 535-50-30
WWW: http://www.blasc.pl
Wysyłka sprzętu na gwarancji firmą UPS na koszt serwisu.
Do przesyłki należy dołączyć: dowód zakupu, wypełnioną kartę gwarancyjną, pisemną reklamację, adres zwrotny.

 


The Brother Group of Nagoya Japonia jest w pełni międzynarodową spółką posiadającą swoje biura na całym świecie oraz zakłady produkcyjne w Japonii, Tajwanie, Korei, Ameryce, Malezji, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Posiadamy własne przedsiębiorstwa w 28 krajach, a produkty Brother są obecnie sprzedawane w ponad 100 krajach.

Od momentu zarejestrowania naszej spółki w 1934 roku usiłujemy przełożyć nasze idee na praktykę tworząc nowe pomysłowe produkty codziennego użytku. Na przestrzeni tych lat w znaczący sposób rozszerzyliśmy nasze horyzonty zainteresowań i w chwili obecnej zakres produktów wytwarzanych przez firmę Brother obejmuje urządzenia dla biznesu, produkty telekomunikacyjne i narzędzia.

W ramach trzech podstawowych dziedzin związanych z biznesem, tj. informacją, modą i komunikacją, firma Brother opierająca swą działalność na kreatywności i ciągłym doskonaleniu, angażuje się, by nieustannie wychodzić na przeciw nowym wyzwaniom stawianym przez klientów.

W dziedzinie informacyjnej aktywnie rozwinęliśmy i wprowadziliśmy na rynek urządzenia, które przetwarzają obrazy stosując zaawansowane technologicznie metody. Mając na uwadze nasz szczytny cel, jakim jest rozwijanie środków służących użytkownikowi, zamierzamy stać się firmą, która wiedzie prym w dziedzinie technologii druku dla naszego coraz bardziej wzajemnie powiązanego społeczeństwa.

Badania i Rozwój
W Centrum Naukowo-Badawczym Brother badamy podstawowe technologie, które stanowią bazę w naszej codziennej produkcji. Centrum Naukowo-Badawcze Brother tworzy produkty w nowych obszarach życia i prowadzi badania techniczne, aby wspierać rozwój produktów w różnych oddziałach naszej firmy. Wspierani przez współpracę pomiędzy naszymi oddziałami a Centrum Naukowo-Badawczym Brother, czynimy wielki postęp w dziedzinie rozwijania nowych technologii i produktów, które stanowią klucz do przyszłości firmy Brother.

Patrzenie w przyszłość połączone z jasną wizją firmy Brother
Firma Brother nakierowana na "wysoką klasę urządzeń komunikacyjnych przyjaznych dla użytkownika", nastawiona jest na szybkie, wydajne technologie wizualne, takie jak przekształcanie obrazu i koloru, które ułatwiają dokładną transmisję informacji w postaci obrazów.

W dziedzinie urządzeń drukujących rozwinęliśmy technologię laserową, atramentową oraz inne technologie drukarskie bezuderzeniowe, które zmniejszają hałas w biurze. Dodatkowo udoskonalamy działanie urządzeń wejściowych, takich jak szybkie urządzenia do przetwarzania obrazów oraz kolorowe skanery, zwiększając jednocześnie jakość samego obrazu. Rozwijanie nowych technologii obejmuje również rozwój urządzeń stosujących ISDN oraz technologii przeszukiwania danych. Firma Brother rozwija elektroniczne urządzenia edukacyjne oraz programy translatorskie japońsko-angielskie oparte na technologii przekształcania języka naturalnego. Ponadto, oprócz postępu technologicznego w dziedzinie urządzeń służących do przechowywania danych, takich jak twarde dyski i sprzęt oparty na laserowym wykonywaniu pomiarów, bardzo aktywnie badamy i rozwijamy nowe materiały dla tonerów do drukarek laserowych oraz taśm z tuszem stosowanych do kalkomanii.

Ogólnoświatowa strona internetowa firmy Brother:
www.brother.com

Historia
BROTHER to japońska firma z blisko 100-letnią historią. W 1908 roku Kanekichi Yasui założył „Yasui Sewing Machine Co”. W 1925 roku firmę odziedziczyli jego synowie i od tej chwili następował jej dynamiczny rozwój. W 1928 roku pod marką „BROTHER” rozpoczęto produkcję przemysłowych maszyn do szycia, a w 1932 r. – maszyn do szycia do użytku domowego. Już w 1934 roku firma przekształciła się w „Nippon Sewing Machine Manufacturing Co.” (obecnie „Brother Industries Ltd”). Powojenna historia BROTHERA to burzliwy rozwój i ekspansja na rynki zagraniczne. W latach 50-tych utworzone zostały oddziały handlowe w obu Amerykach i Europie. Wtedy też rozpoczęto produkcję maszyn dziewiarskich i domowych urządzeń elektrycznych. Jako firma nowoczesna i innowacyjna, BROTHER zawsze znajdował się w światowej czołówce producentów nowych technologii.
W latach 80-tych firma rozwinęła produkcję urządzeń telekomunikacyjnych oraz sprzętu elektronicznego.
Obecnie BROTHER to międzynarodowy koncern, który na całym świecie zatrudnia około 20.000 osób, posiada 38 biur sprzedaży, w tym 18 w samej Europie, a produkcja jest prowadzona w 18 fabrykach na wszystkich kontynentach (wg danych z 2004 roku).
Obecnie oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Są to: maszyny do szycia domowego użytku i przemysłowe, obrabiarki, maszyny do pisania, drukarki etykiet, kreatory stempli, faksy, drukarki laserowe kolorowe i monochromatyczne, wielofunkcyjne urządzenia laserowe i atramentowe, system sieciowego karaoke, oprogramowanie do tłumaczeń.
„BROTHER” jest wiodącą marką na rynkach Europy Zachodniej z w segmencie laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i laserowych drukarek monochromatycznych -odpowiednio 21,8% i 16,5% w 2005 r.  Jest również niekwestionowanym leaderem w produkcji nowoczesnych maszyn do szycia domowego użytku. W latach osiemdziesiątych BROTHER rozpoczął sprzedaż na rynkach Europy Wschodniej, w tym w Polsce. 
Przedstawicielstwo w Polsce austriackiego oddziału istnieje od początku 2005 roku. Jego działalność skupia się na aktywności marketingowej, wsparciu sprzedaży i użytkowników naszych produktów. Główne pozycje naszej oferty stanowią atramentowe i laserowe urządzenia wielofunkcyjne, drukarki laserowe, drukarki etykiet i maszyny do szycia.

Oto skrócona historia firmy:
1908 - Kenkichi Yasui zakłada "Yasui Sewing Machine Co."
1932 - Początek produkcji maszyn szyjących w Japonii
1934 - Powstaje "Nippon Sewing Machine Manufacturing Co." (obecnie Brother Industries, Ltd.)
1954 - BROTHER podejmuje produkcje maszyn dziewiarskich i sprzętu AGD
1961 - Rozpoczęcie produkcji przenośnych maszyn do pisania oraz obrabiarek
1971 - Rozpoczęcie produkcji pierwszych na świecie ultraszybkich drukarek igłowych
1980 - Podjęcie produkcji elektronicznych maszyn do pisania
1985 - Rozpoczęcie produkcji centrów obróbczych
1987 - Podjęcie produkcji drukarek laserowych i faksów
1992 - Rusza usługa sieciowego Karaoke.

Najważniejsze Fakty
· Do Twoich Usług na Całym Świecie: Grupa Brother posiada swe oddziały w 28 krajach i sprzedaje swe produkty do ponad 100 krajów.
· Wielki Brother: Grupa Brother posiada zakłady produkcyjne rozmieszczone w 24 krajach, w tym w Japonii, Tajwanie, Koreii, Ameryce, Malezji, Irlandii, Brazylii, Chile i W. Brytanii.
· Większa niż sądzisz: Centrum dystrybucji Jupiter w Memphis, Tennessee, USA jest tak duże jak 12 boisk do gry w piłkę i zajmuje powierzchnię 1 mln stóp kwadratowych.
· Królowie Karaoke: W Japonii firma Brother jest wiodącym dostawcą urządzeń do karaoke stosujących multimedialna, najnowocześniejsze technologie ISDN oraz polifoniczne dzwonki do telefonów komórkowych.
· Fascynujący Faks: Brother jest największym w świecie producentem urządzeń faksowych i sprzedała ponad 10 milionów urządzeń.
· Małe, ale doskonale ukształtowane: Brother jest światowym pionierem w dziedzinie najmniejszych przenośnych drukarek, a Mprint jest tak mała, że można łatwo zmieścić ją w kieszeni marynarki!
· Spojrzenie Etyczne: Brother była pierwszym producentem drukarek, który osiągnął standard TCO w 2003 r., co jest globalnie rozpoznawalnym znakiem urządzeń w dziedzinie ekologii, oszczędności energii, emisji zanieczyszczeń i ergonomii.
· Zero dla bohatera: nalepki Brother's P-touch mogą być zamrażane do temperatury - 50°C i mogą wytrzymywać temperaturę do +300°C.

Siła dana Ludziom: Niezwykła skomputeryzowana maszyna do haftowania Super Galaxie 3100D posiada prawie taką samą moc przetwarzania danych jak przenośny PC!
Zaprojektowany dla ułatwienia życia: Niektóre z najmodniejszych światowych marek w tym DKNY, Levi's i Zandra Rhodes, uzyskały swoją pozycję w oparciu o wykorzystanie przemysłowych maszyn do szycia firmy Brother.