Konftel                                                                                                                        Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Telefony konferencyjne, Przystawki Konferencyjne / KonftelSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL
Strona główna
Zamówienia Kontakt Reklamacje

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD Baterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

 KONFTEL

OFERTA Przystawki i telefony konferencyjne
Cennik Archiwum

KONFTEL

 
 

KONFTEL - przystawki konferencyjne

 


a

Konftel od 1988 jest jednym z liderów rynku telefonów konferencyjnych. Firma rozwija i sprzedaje produkty i technologie używane podczas konferencji. Wykorzystuje w nich swoje wielkie doświadczenie w zakresie akustyki o cyfrowej obróbki dźwięku. Wszystkie rozwiązania firmy Konftel działają w oparciu o opatentowaną technologię OmniSound - która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmowy.
Produkty Firmy Konftel sprzedawane są na całym świecie, jednak najwięcej odbiorców znajdują w Europie.

OmniSound® - krystalicznie czysty dźwięk
Poruszaj się całkiem swobodnie po pomieszczeniu, dyskutując i debatując - z niezmienne wysoką jakością dźwięku.
Bez irytujących przerw, stłumienia czy echa. OmniSoundTM zapewnia naturalny dźwięk w obydwu kierunkach (full duplex): nadawania i odbioru. Ultra czuły mikrofon posiada charakterystykę dookólną 360o, a trzy głośniki z wbudowanym "surround" wypełniają pomieszczenie dźwiękiem.

Gwarancja

24 miesiące
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania, modyfikacji lub przechowywania. Produkty poddane działaniu ognia, naturalnych wyładowań elektrycznych lub nadmiernemu napięciu elektrycznemu również nie są objęte gwarancją.
W przypadku przesłania do naprawy produktu sprawnego, nadawca zostanie obciążony kosztami ekspertyzy urządzenia i kosztami transportu.

Serwis
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne można dokonywać w Autoryzowanym Centrum Serwisowym firmy KONTEL-TELECOM
tel./fax (22) 646 76 76

 
   Telefony, przystawki konferencyjne i akcesoria
 

 

NOWOŚĆ

Konftel 300M

Telefon konferencyjny
na kartę SIMKonftel_60W_2.jpg

KONFTEL 300M KONFTEL 300M KONFTEL 300M
KONFTEL 300M KONFTEL 300MKonftel 300M – absolutna bezprzewodowa wolność

Telefon Konftel 300M to oczywisty wybór dla firm, które preferują komunikację przez sieci GSM. Aparat jest przeznaczony do pracy w sieciach komórkowych, oferując całą typową dla nich elastyczność. To także doskonały telefon konferencyjny, wyposażony w inteligentne funkcje i opatentowaną technologię dźwięku OmniSound® 2.0 firmy Konftel, gwarantującą krystalicznie czysty dźwięk wszystkich połączeń konferencyjnych.

Akumulator zapewnia do 30 godzin czasu rozmowy i jest ładowany po postawieniu aparatu Konftel 300M na dołączonej ładowarce. Przydatne funkcje to min. nagrywanie rozmów na karcie pamięci SD i obsługa wiadomości SMS. Asystent Konferencji umożliwia automatyczne połączenie z grupą rozmówców dostępnych pod wieloma numerami, co jest niezwykle wygodne w przypadku regularnych połączeń.

Gniazdo komputerowe USB pozwala na połączenia VoIP. Telefon Konftel 300M może być także używany w środowiskach zintegrowanej komunikacji (Unified Communication). Poszczególne połączenia komórkowe i USB można łatwo przełączać i łączyć za pomocą przycisku Trybu Linii. Z naładowanym akumulatorem i włożoną kartą SIM, aparat Konftel 300M doskonale nadaje się do szybkiego organizowania większych lub mniejszych spotkań, gdzie tylko zapragniesz!

Możliwość nagrywania
Telefon Konftel 300M potrafi rejestrować audiokonferencje na karcie pamięci SD, co doskonale sprawdza się podczas rozmów handlowych i kwalifikacyjnych. Aparat może także pełnić funkcję dyktafonu.

Połączenia wielostronne i Asystent Konferencji

Liczba uczestników połączeń wielostronnych zależy od operatora danej sieci komórkowej. Zwykle można połączyć do sześciu osób. Asystent Konferencji, który przechowuje grupy rozmówców, wybiera numery wszystkich uczestników jednocześnie po naciśnięciu klawisza. To przydatna funkcja w przypadku regularnych połączeń.

Gniazdo USB do połączeń VoIP i środowisk UC

Telefon Konftel 300M obsługuje większość środowisk Unified Communication - podłączenie do komputera przez kabel USB. Tryb Linii ułatwia przełączanie i łączenie połączeń komórkowych i przez USB.

Zalety:

 • Maksymalnie 6,5 godzin rozmów i 100 godzin w stanie czuwania. Zalety telefonu Konftel 300M
 • Komunikacja z sieciami komórkowymi
 • OmniSound ® 2.0 – rewelacyjny, krystalicznie czysty dźwięk
 • Akumulator (do 30 godzin czasu rozmowy)
 • Ładowarka Konftel w zestawie
 • Komputerowe gniazdo USB do połączeń VoIP
 • Kilka możliwości połączenia, w tym komórkowe i USB
 • Tryb linii do przełączania lub łączenia połączeń
 • Proste w obsłudze menu
 • Klawiatura i czytelny wyświetlacz
 • Asystent konferencji ułatwiający połączenia wielostronne
 • Rejestrowanie spotkań na karcie pamięci SD
 • Obsługa dodatkowych mikrofonów
 • Przyszłościowy wybór dzięki możliwości aktualizacji
 • 2-letnia gwarancja
 • Zasięg wewnątrz pomieszczeń: 50 metrów, na zewnątrz: 300 metrów od stacji bazowej.
 • Listy kontaktów i historia połączeń przez Skype oraz linię telefoniczną.
 • Stacja bazowa może obsługiwać 4 słuchawki.  
 • Obsługa wielu języków: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, holenderski, szwedzki, duński, fiński, norweski).