TELEKOM - 19 lat sprzedaży telefonów Gigaset                     

Telefony bezprzewodowe Telefony przewodowe Telefony systemowe VOIP / SiemensSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

strona główna  kontakt  zamówienia  cenniki 
promocje  nowości  instrukcje  serwis  archiwum

 

INFO sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

 TELEKOMUNIKACJA I SPRZĘT KOMPUTEROWY

Telefony bezprzewodowe

Telefony przewodowe

Telefony systemowe

Centrale

Telefony IP

Akcesoria do telefonów bezprzewodowych

Telefony
bezprzewodowe
Gigaset

Telefony
przewodowe
Gigaset

Telefony
systemowe
Optipoint, OpenStage

Centrale
Gigaset PRO
HiPath

Telefony VOIP
Bramki IP
Bazy DECT

Akcesoria
do Gigaset,
Hipath

cennik

cennik

cennik

cennik

cennik

cennik

NOWOŚCI

 
NOWOŚCI 2017/2018

Gigaset CL370


Gigaset CL370


Gigaset C57HX

Gigaset C530HXNOWOŚCI / PROTOTYPY 2015/2016


Gigaset S850 / S850H
Gigaset S850 / S850H

GIGASET CL750
Gigaset CL750
Gigaset CL750 Gigaset CL750 Gigaset CL750Gigaset CL750

GIGASET

Gigaset
Gigaset
Gigaset

 03/2011
150 milionów telefonów "Made in Germany"

Na fali ciągłego popytu, Gigaset Communications przekroczył 150 milionych wyprodukowanych telefonów w fabryce w Bocholt, Niemcy. Europejski lider w DECT rynku już stopniowo zwiększał swoje moce produkcyjne i jakość procesu, a teraz osiąga poziom jakości prawie Q 100. Wiodąca zautomatyzowana produkcja w Bocholt w regionie Niemiec z Westfalii obecnie posiada roczną wydajność do 16 mln sztuk. Na mocy wysokiej jakości produktów wytwarzanych w Niemczech, firma stale zwiększa swoją pozycję na rynku. Co drugi gospodarstwo domowe w Niemczech, a co czwarty dom w Europie używa sprzętu Gigaset.

GigasetGigaset

2011
Rebranding
Zgodnie z warunkami licencji udzielonej przez Siemens telefony produkowane przez Gigaset Communications mogą nosić znak towarowy do końca września 2011 roku. Wszystkie telefony wyprodukowane po 01.10.2011 nosić będą wyłącznie znak towarowy Gigaset.


05/2007
100-milionowy Gigaset


Historia telefonów DECT
1993 wejście standardu DECT
1994 rozpoczęcie produkcji w fabryce w Bocholt
1996 pierwszy telefon z automatyczną sekretarką
1999 pierwszy telefon z trybem głośnomówiącym
2001 pierwszy telefon z funkcją SMS
2004 pierwszy telefon z aparatem i funkcją MMS
2006 telefon hybrydowy pod linię analogową i VOIP
2006 telefon z bluetooth - hit sprzedaży pod koniec 2006 r.
2007 SL370 uzyskuje "design award" jeszcze przed wejściem do sprzedaży

Popularne modele Gigaset używane są w co drugim domu w Niemczech.
Siemens jest światowym liderem w dostawach telefonów bezprzewodowych.

  

 


Gigaset Eco Visions: wizja najwyższej jakości bezprzewodowych telefonów stacjonarnych, nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska

Powołując do życia studium projektowe "Gigaset Eco Visions" Siemens Home and Office Communication Devices   (Siemens SHC) konsekwentnie realizuję wizję produkcji nowoczesnego, przyjaznego dla środowiska, bezprzewodowego telefonu stacjonarnego, oferującego zarazem wyjątkowo wysoką jakość. Siemens SHC zaprezentował pierwsze dwa koncepcyjne telefony zgodne z nową wizją, Solar oraz Leaf. Każdy z nich jest przyjazny dla środowiska, zarówno pod względem projektu, zastosowanej technologii, materiałów, jak i specyfikacji. W przypadku nowych telefonów ekologia traktowana jest priorytetowo na każdym etapie – od produkcji aż po recycling. 

Studium „Gigaset Eco Visions” to jeden z elementów wdrożonej przez Siemens SHC strategii dot. ochrony środowiska naturalnego, ukierunkowany specjalnie na rozwój ekologicznych ale nowoczesnych bezprzewodowych telefonów stacjonarnych, które przyczynią się do wzrostu zainteresowania i dostępności produktów „eco” wśród klientów. „ Gigaset Eco Visions” nadają telefonom Eco Dect nowych kształtów, używając futurystycznej, choć dostępnej technologii. 

Ekologia i technologia
Telefony Leaf oraz Solar z „Gigaset Eco Visions” wykonane są z materiałów nadających się do powtórnego przetworzenia, takich jak ekologiczny plastik oraz drewno. Światło słoneczne wykorzystywane jest jako naturalne źródło energii dla słuchawek. Eko-indeks dostarcza szczegółowych danych na temat ekologicznych cech każdego telefonu. Uwzględnia takie informacje, jak procent użytych materiałów organicznych, liczba podzespołów urządzenia, zapotrzebowanie na energię i emisja fal, a także określa zakres możliwego recyclingu. 

Czytelne wyświetlacze w obydwu modelach korzystają z efektywnej energetycznie technologii OLED (Organic light-emitting diode). Diody OLED mogą zostać naniesiona niemal na każdą powierzchnie (przezroczystą lub elastyczną), zapewniając jednocześnie funkcję ekranu dotykowego. 

Naturalny i w zielonym kolorze
Telefon Leaf (w tłumaczeniu: Liść) w serii Eco Visions reprezentuje klasę średnią. Wraz ze stacją bazową model ten posiada „naturalną” formę nawiązującą do wyglądu wiosennego liścia.   Ekologiczne plastiki są przyjemne w dotyku i gwarantują funkcjonalność całego zestawu. Wyświetlacz z diodami OLED osłonięty jest półprzeźroczystą, soczewkową obudową, nadającą telefonowi futurystycznych cech. 

Wielofunkcyjny i naturalnie zasilany
Najwyższej klasy model wykorzystuje do zasilania ogniwa słoneczne, które naturalnie doładowują się w słońcu. Eko-index informuje o wykorzystaniu odnawialnej energii. Telefon wykonany jest z takich materiałów, jak metal, ekologiczny plastik orasz szkło. Wszystkie one dają się łatwo oddzielić w procesie recyclingu. Wygląd bezprzewodowego telefonu stacjonarnego Gigaset Solar potwierdza jego zaawansowanie technologiczne. Nawigacja wśród funkcji jest łatwa, gdyż dotykowa, wykorzystująca diody OLED klawiatura wskazuje stosowne ikony i opisy na przezroczystym wyświetlaczu. 

Telefony Gigaset Leaf oraz Solar są wynikiem wdrożonej przez Siemens SHC strategii, której podstawowym założeniem jest troska o środowisko. - Strategia ta bez wątpienia zainspirowała naszych projektantów do stworzenia wizji telefonów Gigaset, które wykraczają poza przyjęte dziś normy związane z ekologią, wyglądem i nowoczesnością – powiedział Dr Jochen Eickholt, Prezes Siemens SHC. – Doskonałość w zakresie ekologii stała się siłą napędzającą obecne portfolio telefonów Gigaset. Jesteśmy pewni, że kwestie dotyczące ochrony środowiska będą jednymi z najważniejszych w produkcji wysokiej jakości urządzeń w przyszłości. Gigaset Eco Visions to ważny krok w tym procesie. 

SOLAR

   


ONYX

 


HELION 2